PREBACENI SMO NA NOVU ADRESU http://forum.guerillamethod.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

+2
kreka
=MAESTRO=
6 posters

Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  =MAESTRO= Pet Jan 09, 2009 3:33 pm

danas sam usao na server i tu je bio high thinker i konstantno me prozivao za wh.....ke*o mi je do balcaka kada sam mu ja odgovorio-naravno banovan sam.
ovom prilikom pred svima na forumu pozivam high thinker-a da igramo 1 vs 1 u mojoj igraoni da vidi koliko cu ga puta ubiti kroz zid i kutiju bez wh pa onda neka mi ke*a.
P.S-to sto me proziva za wh mi samo mi ide u plus...kada samo tako moze da objasni moju igru Twisted Evil


Poslednji put izmenio =MAESTRO= dana Sub Jan 10, 2009 2:46 am, izmenio ukupno 2 puta
=MAESTRO=
=MAESTRO=
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 37
Datum upisa : 03.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty Re: >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  kreka Pet Jan 09, 2009 5:33 pm

brate ja kad bi razmisljao k'o ti morao bi da igram sa bar jedno 300 ljudi 1v1 koliko me prozivaju...znachi jedino da rezervisem igraonicu na godinu dana pa da igram svaki dan sa svima 1v1 ?? Smile
kreka
kreka
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 73
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty .......................

Počalji  =MAESTRO= Pet Jan 09, 2009 6:50 pm

pa jedno je kad te prozove neko ko je samo u prolazu na serveru a drugo kada to uradi neko s kim igras svaki dan Evil or Very Mad
=MAESTRO=
=MAESTRO=
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 37
Datum upisa : 03.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty Re: >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  kreka Sub Jan 10, 2009 3:35 pm

oces da ti nabrajam imena sad svih ljudi koji ne izlaze sa fanibala a govorili su da sam chiter....cak mislim da si i ti jedan od njih Smile
kreka
kreka
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 73
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty Re: >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  =MAESTRO= Ned Jan 11, 2009 10:34 pm

ma ok....sad sam se malo oladio Laughing hehe
a nisam te prozivao.....nisi mi nikad bio cudan ali sam bio tu kada su te prozivali ....LOL! cim se predje 20 covek je cheater Smile
=MAESTRO=
=MAESTRO=
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 37
Datum upisa : 03.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty Re: >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  Old.Iniquity Ned Jan 11, 2009 10:48 pm

Ma chill... Mada moram priznati, kad god me je neko prozivao za cit, uvek sam ga pitao da igramo 1vs1... Do sada sam odigrao preko 40 takvih meceva... Smara, ali se posle taj lik isqlira, i sve opusteno...
Old.Iniquity
Old.Iniquity
nab
nab

Broj poruka : 18
Godina : 36
Lokacija : Zimbabwe
Datum upisa : 28.11.2008

http://www.fistbelgrade.com

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty Re: >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  Scu | Relaxacija! Uto Jan 13, 2009 11:57 pm

=MAESTRO= ::ma ok....sad sam se malo oladio Laughing hehe
a nisam te prozivao.....nisi mi nikad bio cudan ali sam bio tu kada su te prozivali ....LOL! cim se predje 20 covek je cheater Smile
maaaa daaaaaa... sanjaj ja u zivotu nisam upalio pa o5 predjem 20....
Scu | Relaxacija!
Scu | Relaxacija!
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 34
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty Re: >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  kreka Pet Jan 16, 2009 10:23 am

Scu | Relaxacija! ::
=MAESTRO= ::ma ok....sad sam se malo oladio Laughing hehe
a nisam te prozivao.....nisi mi nikad bio cudan ali sam bio tu kada su te prozivali ....LOL! cim se predje 20 covek je cheater Smile
maaaa daaaaaa... sanjaj ja u zivotu nisam upalio pa o5 predjem 20....

nije mislio bukvalno mora mora mora ali na serveru chim neko predje 20 prozivaju ga...
kreka
kreka
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 73
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty Re: >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  LARISA Pet Jan 16, 2009 10:41 am

ahahh protiv thinkera bi igro njihaaaaa

LARISA
nab
nab

Broj poruka : 12
Godina : 40
Datum upisa : 30.09.2008

http://www.dimension-gamer.forumotion.net

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty hehe

Počalji  =MAESTRO= Pet Jan 16, 2009 1:10 pm

pa ne kazem ja .....znam da je mnogo bolji od mene-ali iz principa Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
=MAESTRO=
=MAESTRO=
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 37
Datum upisa : 03.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty Re: >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  Scu | Relaxacija! Pet Jan 16, 2009 6:59 pm

kreka ::
Scu | Relaxacija! ::
=MAESTRO= ::ma ok....sad sam se malo oladio Laughing hehe
a nisam te prozivao.....nisi mi nikad bio cudan ali sam bio tu kada su te prozivali ....LOL! cim se predje 20 covek je cheater Smile
maaaa daaaaaa... sanjaj ja u zivotu nisam upalio pa o5 predjem 20....

nije mislio bukvalno mora mora mora ali na serveru chim neko predje 20 prozivaju ga...
ZNAM ZEZAM SE Very Happy
Scu | Relaxacija!
Scu | Relaxacija!
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 34
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty Re: >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  High Thinker Sub Jan 17, 2009 1:16 am

Izvinjavam se sto ste me cekali ... dok sam sakupio muda da se reg... Smile))
Sto se tice toga maestro, ja sam rekao prezli,<> i PO3MEHu sta je to bilo. Jos davno pre kad su digli server dali su mi ip i ja sam usao da igram (tad nisam bio admin) i dok sam jos cekao mrtav kamera bila na tebi i ja bzv gledam i tacno se videlo kako pratis likove kroz zid... Znaci ja ne izmisljam ja znam sta sam video tad, e sad odkud ja znam mozda je neko igrao na tvom niku pa se glupirao ili si sedeo pored nekog u igraoni a on bio u suprotnom timu pa si gledao kod njega u monitor gde su drugi...(posto kazes da igras iz igraone)
I ja tebi nisam rekao da sad koristis wh nego da si ga palio tad.
Sto se tice 1na1 ne smem ... Smile))
btw. 'prozivanje' nije bilo licno, sta znas mozda nekad popijemo i pivo mora
Uzivaj.

High Thinker
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

>: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Empty Re: >: ),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu