PREBACENI SMO NA NOVU ADRESU http://forum.guerillamethod.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAS NAJ USER!

+3
Scu | Relaxacija!
kreka
=MAESTRO=
7 posters

Ići dole

VAS NAJ USER! Empty VAS NAJ USER!

Počalji  =MAESTRO= Ned Jan 11, 2009 10:38 pm

vas naj user?
=MAESTRO=
=MAESTRO=
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 37
Datum upisa : 03.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  =MAESTRO= Ned Jan 11, 2009 10:41 pm

evo ja da pocnem .....
dust 2--- B....resetam zidic kod tunela i ubijam lika ....lik ispusti bombu i digne jos dvojicu Very Happy Very Happy
=MAESTRO=
=MAESTRO=
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 37
Datum upisa : 03.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  kreka Pon Jan 12, 2009 4:22 am

Mene ne sere.
kreka
kreka
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 73
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  Scu | Relaxacija! Sre Jan 14, 2009 12:01 am

auuu jednom sam otiso na neki krusevacki server da se izivljavam i 2vs1 je bilo... ja sam, protiv 2-ce i oni malo izadju malo se vrate da se stekaju iza zida... ja se vec smorio i poceo metak po metak u zidic i obojcu u hed al sam veliku liniju metkovima na zidicu napravio.... a bilo je i na aztec jednom sam lika ubio kroz kutiju o5 hed na mostu... a jednom sa krenuo snajperom u rash i 4 sam ubio bez nisana na fannibalu..... ovi krenuli da me xvale ja uzo screen shot da imam za uspomenu.. Very Happy
Scu | Relaxacija!
Scu | Relaxacija!
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 34
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  kreka Sre Jan 14, 2009 5:07 pm

Ali jednom sam ubio 5oricu bombom (to nije user naravno Very Happy) hmm i jednom sam ubio 2 lika jednim metkom kroz vrata na aztecu u glavu Smile a na jednom cw-u sam izleteo na d2 na kratkom i opalio rafalcinu i dao 5 hedova oni isli kratko i bili u liniji svi (neke botine) ali opet moj skill je doso do izrazaja Laughing Laughing
kreka
kreka
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 73
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  <<N>> Sre Jan 14, 2009 6:33 pm

kreka PRO Smile
<<N>>
<<N>>
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 140
Godina : 32
Lokacija : NBG BLOK 1 FONTANA
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty ma...

Počalji  NS | SERBIA Sre Jan 14, 2009 10:21 pm

E to su bili dani...
Ja sam jednom davno je to bilo zaklao 4 lika jednim klikom i to levim!!!
Verovali vi ili ne!!!

What a Face What a Face What a Face

NS | SERBIA
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  Scu | Relaxacija! Čet Jan 15, 2009 6:15 am

srbiju sam na 1 mapi zaklao 5x partizan 1x i jos neke likove tako da sam na 1 mapi imao 8 noza.... ovo nije user...


Poslednji izmenio Scu | Relaxacija! dana Pon Jan 26, 2009 9:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Scu | Relaxacija!
Scu | Relaxacija!
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 34
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  kreka Čet Jan 15, 2009 4:48 pm

juce sam 1 metkom iz Dezerta dao 2 heda Smile
kreka
kreka
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 73
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  Padre Ned Jan 18, 2009 6:46 pm

@kreka naravno da te sere i vise nego dozvoljeno,samo si ti to potisnuo iz svesti...glupo mi je sada da kenjam,ali ti si sam rekao da igras cs od beta versije 1.1,i da si imao neku minornu pauzu od ne znam ti ja koliko meseci,a nabedjujes ljude da si igrac pro ranka...moz samo da pozdravis npr SpawN-a koji cs igra mozda duplo krace od tebe a moze mislima da ubija ako mu se digne *urac xD...to govori dosta,tako da nema razloga biti prepotentan u tvom slucaju...nemoj ovo pogresno da shvatis...Wink

@svi Razz
Padre
Padre
nab
nab

Broj poruka : 12
Godina : 34
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  Padre Ned Jan 18, 2009 6:50 pm

I da naravno...moj naj user npr...aztec,ct sam...izlazim na plat sa awp-om...bukvalno iskacem,quickzoom i head liku kroz vrata...i jos jedan koji mi se desio juce...cuvam c4 na infernu u kucici kod sajta...cujem korake,izlecem,rafalisem dvojicu i ubijem trojicu...kako to ne znam...samo znam da sam nekom prosuo glavu gde god taj bio...xD
Padre
Padre
nab
nab

Broj poruka : 12
Godina : 34
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  kreka Pon Jan 19, 2009 4:31 pm

Padre ::@kreka naravno da te sere i vise nego dozvoljeno,samo si ti to potisnuo iz svesti...glupo mi je sada da kenjam,ali ti si sam rekao da igras cs od beta versije 1.1,i da si imao neku minornu pauzu od ne znam ti ja koliko meseci,a nabedjujes ljude da si igrac pro ranka...moz samo da pozdravis npr SpawN-a koji cs igra mozda duplo krace od tebe a moze mislima da ubija ako mu se digne *urac xD...to govori dosta,tako da nema razloga biti prepotentan u tvom slucaju...nemoj ovo pogresno da shvatis...Wink

@svi Razz

a ti moz samo da pozdravis SpawN-ove sponzore koji mu placaju da bude najbolji...I ja kad bi primao kesh za CS mozda bi se potrudio da budem najbolji .. O tome nisi razmisljao?
kreka
kreka
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 73
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  Padre Pon Jan 19, 2009 11:32 pm

kreka ::
Padre ::@kreka naravno da te sere i vise nego dozvoljeno,samo si ti to potisnuo iz svesti...glupo mi je sada da kenjam,ali ti si sam rekao da igras cs od beta versije 1.1,i da si imao neku minornu pauzu od ne znam ti ja koliko meseci,a nabedjujes ljude da si igrac pro ranka...moz samo da pozdravis npr SpawN-a koji cs igra mozda duplo krace od tebe a moze mislima da ubija ako mu se digne *urac xD...to govori dosta,tako da nema razloga biti prepotentan u tvom slucaju...nemoj ovo pogresno da shvatis...Wink

@svi Razz

a ti moz samo da pozdravis SpawN-ove sponzore koji mu placaju da bude najbolji...I ja kad bi primao kesh za CS mozda bi se potrudio da budem najbolji .. O tome nisi razmisljao?

hahahaahahaha...pa da znam i jesam...samo ako ti toliko dugo igras,cudo je da se nisi zainteresovao za ucestvovanje na nekom turniru,nego vec igras na serverima i pokazujes svoje znanje tu...a kao prvo prihvati neciji komentar,a i zajebanciju...nemoj da se vredjas odmah...Wink
Padre
Padre
nab
nab

Broj poruka : 12
Godina : 34
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  kreka Uto Jan 20, 2009 6:29 am

Padre ::
kreka ::
Padre ::@kreka naravno da te sere i vise nego dozvoljeno,samo si ti to potisnuo iz svesti...glupo mi je sada da kenjam,ali ti si sam rekao da igras cs od beta versije 1.1,i da si imao neku minornu pauzu od ne znam ti ja koliko meseci,a nabedjujes ljude da si igrac pro ranka...moz samo da pozdravis npr SpawN-a koji cs igra mozda duplo krace od tebe a moze mislima da ubija ako mu se digne *urac xD...to govori dosta,tako da nema razloga biti prepotentan u tvom slucaju...nemoj ovo pogresno da shvatis...Wink

@svi Razz

a ti moz samo da pozdravis SpawN-ove sponzore koji mu placaju da bude najbolji...I ja kad bi primao kesh za CS mozda bi se potrudio da budem najbolji .. O tome nisi razmisljao?

hahahaahahaha...pa da znam i jesam...samo ako ti toliko dugo igras,cudo je da se nisi zainteresovao za ucestvovanje na nekom turniru,nego vec igras na serverima i pokazujes svoje znanje tu...a kao prvo prihvati neciji komentar,a i zajebanciju...nemoj da se vredjas odmah...Wink

Ne vredjam se, samo sam ti odgovorio bez smajlia Smile Moji roditelji bi se ponosili mnome kad bi saznali da zaradjujem od igrica....................
kreka
kreka
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 73
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  Old.Iniquity Pon Jan 26, 2009 11:32 am

E a ja sam sa pticom izleteo na d2 na dugo, i jednim metkom istovremeno ubio lika kroz zid na terasi i lika na b sajtu... A onda sam skinuo cipelu i pogodio preko zida lika koji se stekao u tunelu(naravno sa dugog)... lol! lol!
Old.Iniquity
Old.Iniquity
nab
nab

Broj poruka : 18
Godina : 36
Lokacija : Zimbabwe
Datum upisa : 28.11.2008

http://www.fistbelgrade.com

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  kreka Pon Jan 26, 2009 8:20 pm

pre neki dan sam dao 2 heda 1 metkom iz dezerta lol! lol! lol! lol!
kreka
kreka
CS Admin
CS Admin

Broj poruka : 73
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  =MAESTRO= Uto Jan 27, 2009 2:40 pm

kreka ::juce sam 1 metkom iz Dezerta dao 2 heda Smile
kad te krene krene te Laughing
=MAESTRO=
=MAESTRO=
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 37
Datum upisa : 03.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  Scu | Relaxacija! Pet Jan 30, 2009 5:34 am

znaci eo sad sam to uradio pa dosho da vam ispricam... na riku sam igramo inferno.. ja krenuo prema bazi ts iso sam kroz onu gradjevinu i izleti mi jedan i ja rafal i ovaj sto ga pucam i dalje ziv a gore pise da sam ubio nekog i posle sam i ovog.. kroz zid userski onako sam ubio nekog lika..
Scu | Relaxacija!
Scu | Relaxacija!
Redovan nab
Redovan nab

Broj poruka : 34
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAS NAJ USER! Empty Re: VAS NAJ USER!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu